Rozszerzenia domen .konskowola.pl, .lebork.pl oraz .limanowa.pl

Domena .konskowola.pl

Końskowola to gmina wiejska, która znajduje się w województwie lubelskim w powiecie puławskim. Według danych z marca 2011 roku gminę tę, zamieszkiwało ponad 9 tysięcy osób. Domena .konskowola.pl należą do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Możesz zrobić to na www.cal.pl/transfer-domen. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: lord.konskowola.pl, gok.konskowola.pl, sds.konskowola.pl, word.konskowola.pl, drzewka.konskowola.pl oraz turystaw.konskowola.pl.

Domena .lebork.pl

Lębork to miasto zlokalizowane w województwie pomorskim, siedziba powiatu lęborskiego. Miasto leży w pradolinie Redy-Łeby, nad Łebą i jej dopływem Okalicą na północnym krańcu Puszczy Kaszubskiej. Lębork to ośrodek przemysłu elektromaszynowego, spożywczego, mineralnego oraz lekkiego. Domena .lebork.pl to domena regionalna, cechująca się o wiele niższym kosztem rejestracji oraz odnowienia, niż domena krajowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: sp3.lebork.pl, pce.lebork.pl, csir.lebork.pl, przedszkole9.lebork.pl, muzeum.lebork.pl, pogon.lebork.pl, zsgzia.lebork.pl, panas.lebork.pl, przedszkole1.lebork.pl, lo1.lebork.pl oraz biblioteka.lebork.pl.

Domena .limanowa.pl

Limanowa to miasto zlokalizowane w południowej Polsce, w województwie małopolskim. Położone jest w Beskidzie Wyspowym, w kotlinie górskiej u zbiegu kilku potoków: Mordarka, Jabłoniec oraz Starowiejskiego, nad potokiem Sowlina. Domena .limanowa.pl należy do kategorii domen regionalnych, wykorzystywanych w celu promowania przedsiębiorstw, szkół i organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: miasto.limanowa.pl, bs.limanowa.pl, powiat.limanowa.pl, nieruchomosci.limanowa.pl, pinb.limanowa.pl, zsnr1.limanowa.pl, muzeum.limanowa.pl, cku.limanowa.pl, pzd.limanowa.pl oraz mbp.limanowa.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *