Rozszerzenia domen .kaszuby.pl, .kepno.pl oraz .kobierzyce.pl

Domena .kaszuby.pl

Kaszuby to region kulturowy w północnej Polsce, będący częścią Pomorza, który zamieszkują Kaszubi, posługujący się językiem regionalnym – kaszubskim. Domena .koszuby.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Liczba znaków w nazwie domeny .kaszuby.pl jest standardowa – minimum 3 oraz maksimum 63 znaki. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować domenę .kaszuby.pl. Możesz zrobić to na stronie: https://www.cal.pl/. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: domekdrewniany.kaszuby.pl, magdalenka.kaszuby.pl, zielonadolina.kaszuby.pl, hubertowo.kaszuby.pl, choszczogrod.kaszuby.pl, adler.kaszuby.pl, domki.kaszuby.pl oraz spkosobudy.kaszuby.pl.

Domena .kepno.pl

Kępno jest to gmina miejsko-wiejska w województwie wielkopolskim, w powiecie kępińskim. Domena .kępno.pl jest to domena regionalna. Domeny regionalne charakteryzują się niskim kosztem rejestracji domeny. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować domenę .kepno.pl . Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: bip.kepno.pl, pk.kepno.pl, szpital.kepno.pl, osrodek.kepno.pl, zsp2.kepno.pl, przedszkolehanulin.kepno.pl, eck.kepno.pl, tbsk.kepno.pl, aspira.kepno.pl, mgops.kepno.pl oraz zss.kepno.pl.

Domena .kobierzyce.pl

Kobierzyce to gmina wiejska, zlokalizowana w centralnej części województwa dolnośląskiego w powiecie wrocławskim na południe od Wrocławia. Powierzchnia gminy wynosi 149 km². Liczba ludności to ponad 19 tysięcy. Domena .kobierzyce.pl to domena regionalna, często wykorzystywana w celu promocji lokalnych przedsiębiorstw, szkół oraz różnego rodzaju organizacji. Domeny te cechują się znacznie niższym kosztem rejestracji niż domeny krajowe. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Rejestracji można dokonać na https://www.cal.pl/domeny-internetowe-rejestrowane-tld. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: gops.kobierzyce.pl oraz weterynarz.kobierzyce.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *