Rozszerzenia domen .accountants, .actor oraz .adult

Strona internetowa, aby móc funkcjonować musi posiadać wiele elementów, min. jedną z ważniejszych rzeczy jest dobrze dobrana nazwa strony. Nasza nazwa strony zwykle składa się z wybranego przez Nas odpowiedniego rozszerzenia występującego w końcowej części nazwy strony i początku, który może być dowolnie dobrany pod warunkiem dostępności.

Domena .accountants

Domena z rozszerzeniem .accountants, podobnie jak w przypadku domen .accountant – to domena która została przygotowana specjalnie dla tysięcy księgowych, którzy oferują swoje profesjonalne usługi na całym świecie. Za sprawą tejże domeny zapewnią sobie wysoki zwrot z inwestycji zarówno biegli księgowi, biura rachunkowe, doradcy podatkowi oraz inni specjaliści z branży finansowej.

Domena .actor

Jak sama nazwa tej domeny wskazuje, domena ta jest świetnym rozwiązaniem dla aktorów, którzy grają w teatrach, filmach, musicalach czy też reklamach. Domena .actor umożliwia również tworzenie atrakcyjnych adresów internetowych dla instruktorów aktorstwa, agentów aktorów, stowarzyszeń aktorów, szkół aktorskich oraz miejsc, które są związane z aktorstwem. Domenę .actor będzie również można łatwo można odnaleźć w sieci. Branżowa końcówka od razu poinformuje, czego dotyczą treści na danej stronie. Dzięki temu wzrasta klikalność danej strony www. Liczba znaków w nazwie domeny .actor – minimum 2 oraz maksimum 63 znaki. Minimalny okres rejestracji tej domeny to 1 rok.  W samych Stanach Zjednoczonych w 2010 roku było ponad 66 000 stanowisk aktorskich, a chociaż działająca społeczność jest rozproszona na różne fora i kraje, domena .actor zapewnia wspólny punkt kontaktowy dla wszystkich podmiotów i ich system sieci. Domena ta jest dostępna do rejestracji przez dowolną osobę, grupę lub firmę. Domenę możesz zarejestrować pod adresem https://www.cal.pl/domena-actor.

Domena .adult

Nazwy tej domeny, poza rozrywką dla dorosłych, są także przeznaczone dla innych produktów oraz usług o dostępie ograniczonym ze względu na wiek, takich jak gry wideo, kurorty, alkohol czy wyroby tytoniowe. Zarejestrowanie domeny .adult pozwala skupić się na ściśle określonej grupie odbiorców. Zainteresowane osoby dorosłe będą wiedziały, że jest to znane miejsce zawierające treści rozrywkowe wyłącznie dla osób dorosłych.  Domena ta będzie najlepszą domeną dla kampanii edukacyjnych, serwisów zwalczających dostęp do pornografii, witryn oferujących pomoc młodym ludziom oraz witryn i blogów o tematyce dla osób dorosłych.