Rozszerzenia domen .konskowola.pl, .lebork.pl oraz .limanowa.pl

Domena .konskowola.pl

Końskowola to gmina wiejska, która znajduje się w województwie lubelskim w powiecie puławskim. Według danych z marca 2011 roku gminę tę, zamieszkiwało ponad 9 tysięcy osób. Domena .konskowola.pl należą do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Możesz zrobić to na www.cal.pl/transfer-domen. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: lord.konskowola.pl, gok.konskowola.pl, sds.konskowola.pl, word.konskowola.pl, drzewka.konskowola.pl oraz turystaw.konskowola.pl.

Domena .lebork.pl

Lębork to miasto zlokalizowane w województwie pomorskim, siedziba powiatu lęborskiego. Miasto leży w pradolinie Redy-Łeby, nad Łebą i jej dopływem Okalicą na północnym krańcu Puszczy Kaszubskiej. Lębork to ośrodek przemysłu elektromaszynowego, spożywczego, mineralnego oraz lekkiego. Domena .lebork.pl to domena regionalna, cechująca się o wiele niższym kosztem rejestracji oraz odnowienia, niż domena krajowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: sp3.lebork.pl, pce.lebork.pl, csir.lebork.pl, przedszkole9.lebork.pl, muzeum.lebork.pl, pogon.lebork.pl, zsgzia.lebork.pl, panas.lebork.pl, przedszkole1.lebork.pl, lo1.lebork.pl oraz biblioteka.lebork.pl.

Domena .limanowa.pl

Limanowa to miasto zlokalizowane w południowej Polsce, w województwie małopolskim. Położone jest w Beskidzie Wyspowym, w kotlinie górskiej u zbiegu kilku potoków: Mordarka, Jabłoniec oraz Starowiejskiego, nad potokiem Sowlina. Domena .limanowa.pl należy do kategorii domen regionalnych, wykorzystywanych w celu promowania przedsiębiorstw, szkół i organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: miasto.limanowa.pl, bs.limanowa.pl, powiat.limanowa.pl, nieruchomosci.limanowa.pl, pinb.limanowa.pl, zsnr1.limanowa.pl, muzeum.limanowa.pl, cku.limanowa.pl, pzd.limanowa.pl oraz mbp.limanowa.pl.

Rozszerzenia domen .kaszuby.pl, .kepno.pl oraz .kobierzyce.pl

Domena .kaszuby.pl

Kaszuby to region kulturowy w północnej Polsce, będący częścią Pomorza, który zamieszkują Kaszubi, posługujący się językiem regionalnym – kaszubskim. Domena .koszuby.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Liczba znaków w nazwie domeny .kaszuby.pl jest standardowa – minimum 3 oraz maksimum 63 znaki. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować domenę .kaszuby.pl. Możesz zrobić to na stronie: https://www.cal.pl/. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: domekdrewniany.kaszuby.pl, magdalenka.kaszuby.pl, zielonadolina.kaszuby.pl, hubertowo.kaszuby.pl, choszczogrod.kaszuby.pl, adler.kaszuby.pl, domki.kaszuby.pl oraz spkosobudy.kaszuby.pl.

Domena .kepno.pl

Kępno jest to gmina miejsko-wiejska w województwie wielkopolskim, w powiecie kępińskim. Domena .kępno.pl jest to domena regionalna. Domeny regionalne charakteryzują się niskim kosztem rejestracji domeny. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować domenę .kepno.pl . Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: bip.kepno.pl, pk.kepno.pl, szpital.kepno.pl, osrodek.kepno.pl, zsp2.kepno.pl, przedszkolehanulin.kepno.pl, eck.kepno.pl, tbsk.kepno.pl, aspira.kepno.pl, mgops.kepno.pl oraz zss.kepno.pl.

Domena .kobierzyce.pl

Kobierzyce to gmina wiejska, zlokalizowana w centralnej części województwa dolnośląskiego w powiecie wrocławskim na południe od Wrocławia. Powierzchnia gminy wynosi 149 km². Liczba ludności to ponad 19 tysięcy. Domena .kobierzyce.pl to domena regionalna, często wykorzystywana w celu promocji lokalnych przedsiębiorstw, szkół oraz różnego rodzaju organizacji. Domeny te cechują się znacznie niższym kosztem rejestracji niż domeny krajowe. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Rejestracji można dokonać na https://www.cal.pl/domeny-internetowe-rejestrowane-tld. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: gops.kobierzyce.pl oraz weterynarz.kobierzyce.pl.